středa 1. listopadu 2017

SAKO


A tak jsem opět tady a jak jinak než po svém. Určitě jste si všimli, že jsem delší čas nereagovala na focení outfitů, ale jsem zpět a v plné kondici, jak můžete sami vidět. 
Jsem tak ráda, že jsem měla tu možnost opět něco v rychlosti nafotit mezitím co jsem zaneprázdněna těmi svými plány. 
Dneska bych se zaměřila na svoje nové kombinace a sako velikosti L. Takže je jasné, že ho budu nosit spíše jako kabát než sako. A i to je docela výhoda nemyslíte? 
Pokud by vás tohle sako zaujalo mám tu internetové stránky z kterým jsem to objednávala a jsou tam i skvělý svetryJak sami víte, ráda kombinuji věci, které málokoho napadnou kombinovat. A to mě baví, někdy mne to napadne jenom tak a jindy přemýšlím co k čemu nejlépe padne.
No a dneska? Co si budeme povídat. Přislo mi nové sako a jako většina žen, ho ihned musím vynést do společnosti i byť jenom na kukajdu do kavárny. 
Popravdě, jsem i chvilku pátrala co k tomu, aby to vypadalo tak dobře jak bych si sama přála a ono to nakonec vypadá dobře.
Jeansy s vysokým pasem a rozdrbanými koleny, nic nezkazím. Modré šaty přes kalhoty to je v dnešní době povinnost i klasika doby. 
No a moje nové sako z kterého jsem byla jak to říct, nadšená zároveň, ale také překvapená co se velikosti týkalo. Nečekala jsem ho veliké, ale jsem to holka šikovná a umím si poradit co říkáte na výsledek? Stačil mi jenom malý pásek a bylo to. Do toho ty moje holinky, které jsem si oblíbila. A to je moje konečná. Někdy stačí opravdu málo.

Sako/ Manzara 

Jeansy/ HM
Boty/ Lidl
Šaty/Second Hand
Pásek/ No name
Kabelka/ Ebay

2 komentáře:

  1. Sako je pěkné, ale více mě zaujala ta kabelka a ty boty, ta kombinace je top:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji. Vážím si vašeho názoru a jsem ráda, že se kombinace líbí.

      Vymazat

Nebojte se napsat svůj názor.