středa 13. dubna 2016

CONFUSION

Takovou dlouho cestou jdu , už pár měsíců . Daří se mi to až do teď .
Nastal zlom a co teď s ním.


.


Honem si srovnat všechny zmatky v sobě .
Není to , že bych nevěděla co chci , to moc dobře vím a snažím se jít si za tím , jenom jde o to , že jsem se rozhodla pro mnoho věcí najednou a jak mi bylo řečeno : chci všechno najednou a to jasně nejde .
Co když to jde ( vidím to někde vnitřně , ale nemám systém )Ten systém potřebuji ,zjistit pro sebe jak bude fungovat . I když někdo říká , že to nejde vždy to jde , jenom člověk musí přijít na to správné pro sebe .
Mě to všechno zapadá , ale podle všeho jsem nesoustředěná , unavená a zmatená.

Vnitřně to vím , ten zmatek člověka ovlivní , cítím to .
Jenže si to nechci připustit , protože zrovna teď nevím jak na to.
Musím to zjistit a jak jinak než podle vnitřních pocitů a podle svému vnitřního já , které na mě něco z dálky křičí a já tomu stále ještě nerozumím , protože nenaslouchám a měla bych .
Vnitřek mého já toho asi ví víc než bych si chtěla připustit , taková vnitřní Intuice. Každý jí má , ale skoro každý jí přehlíží a to já nechci .
Musím se soustředit .
Půjde to těžce a myslím , že je načase se obrátit k někomu o pomoc , nikdy nikdo nic nezvládne sám i když si to myslí. Opak je pravdou. Dospěla jsem do stádia , kdy mi tohle je uzavřené a chci tomu přijít na kloub a jedině tak , že si nechám pomoci a přiučit se , abych věděla jak vše vést , vyčistit .
Pokusit o nějaký jiný pohled , abych se nedostala do smyčky a nezasekla se ,  potřebuji východisko.

Jednoduše než se na někoho obrátím , vezmu papír a píšu moje sny , moje priority a udělám si v tom pěkný systém co chci v jaké časové ose dotáhnout.
Nedivím se , že úspěšní lidé mají plány nejenom v diářích , na papíru , ale i třeba jako každodenní obraz při sobě , aby nezapomněli proč vlastně všechno tohle dělají a proč to chtějí .


Žádné komentáře:

Okomentovat

Nebojte se napsat svůj názor.